Productie si comercializare scule de mana profesionale Garantia producatorului – Garantia totala
*ne gasiti si pe Sistemul Electronic de Achizitii Publice: SEAP www.e-licitatie.ro

Cariere

Info

CV-urile se depun la:

- sediul din Str. Narciselor nr.50

- pe fax: 0268 310 882

- pe e-mail: dana.petrache@ius.ro

Alte informații și detalii la:

- Telefon fix: 0268 331 287 int. 115

- Telefon mobil: 0745 016 655

Anunturi angajare (actualizat 20.08.2020)

  S.C IUS S.A Brașov

Operator Scularie

Cerinte:

- studii medii + calificare:

- operator CNC; sculer matriter; prelucrator prin aschiere;

- cunostinte operare si programare masini;

- cunoştinţe despre procesul tehnologic;

- cunostinte desen tehnic si tolerante;

- disponibilitate pentru lucrul in 2 schimburi;

- experienta in productie - constituie avantaj;

- disponibilitate imediata pentru inceperea activitatii.

Beneficii:
        - Salariu+tichete de masa ;
        - Bonusuri + tichete cadou
        - Transport asigurat

  SC MOB&IUS SA Brasov

• Reprezentanti Comerciali

Zone:

1 - Cluj, Alba, Salaj, Satu Mare, Maramures, Bistrita Nasaud.

2 - Iasi, Botosani, Suceava, Neamt, Bacau, Vaslui, Vrancea.

Esti candidatul ideal daca:

- Iti place munca de teren!

- Esti comunicativ si ai putere de convingere!

- Esti organizat, ambitios si perseverent!

- Vrei sa inveţi lucruri noi intr-o maniera accesibila!

Cerinte:

- Studii medii/superioare;

- Limba engleza;

- Experienţă în domeniul vanzarilor: minim 3 ani;

- Deprinderi utilizare MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);

-  Permis de conducere ctg. B.

Responsabilitati:

- Incheierea de contracte

- Activitate de teren 85% din timp

-  Raportarea corecta, completa şi la timp a activităţilor desfăşurate pe teren

Castiguri corelate cu realizările

Tichete de masa/Tichete  cadou

Avantaje:

Salariu în funcție de calificări și performanță + prime de productivitate

Instruire la locul de muncă

Tichete de masa

Transport asigurat

Prime zi de naștere angajat, 1 Iunie, Paște și Crăciun

Asigurare de sanatate